Epizoda 3x07: V Portlandu ne

22. června 2007 v 16:25 |  3. Série
Operace Bena pokračuje. Jack si vynutí, aby Sawyer a Kate mohli uprchnout ze svého zajetí. To se jim podaří a rychle se dostávají do džungle. Brzy ale poznají, že jsou na jiném ostrově, ze kterého se nedostanou, pokud nebudou mít loď.

Se záchranou před pronásledovateli a také s lodí jim pomůže Alex, ale jen pokud jí pomůžou zachránit jejího milého - mladíka Karla. Ten je držen v zajetí v jiném komplexu, kde je mu doslova výmýván mozek. Podaří se jím dostat ho ze zajetí a dostat se až k lodi.

Mezitím Jack a Juliet se při operaci pohádají, Juliet je proti, aby se uprchlíci dostali z ostrova, nevěří, že Jack dokáže zabít Bena. Ben se ale překvapivě vzbudí a chce s Juliet mluvit o samotě. Jack s tím sice nesouhlasí, ale podvolí se.

Po tomto rozhovoru je rozhodnuto, že Druzí nesmí ublížit Sawyerovi a Kate. Proti je pouze Pickett, který chce zabít Sawyera. Málem se mu to povede, ale zabrání tomu Juliet, když ho zastřelí. Sawyer, Kate a Karl odplouvají na lodi pryč na svůj ostrov, zatímco Alex musí zůstat. Když se v závěru ptá Jack Juliet, co jí Ben říkal, tak se dozví, že jí slibil po třech letech na ostrově svobodný návrat domů...
FLASHBACK
Postava flashbacku: JULIET

Juliet pracovala v tuctové výzkumné laboratoři, na svoji vlastní pěst se potom snažila uměle oplodnit svojí těžce nemocnou sestru. Když za ní přijdou zástupci jisté společnosti, aby pracovala pro ně, zprvu odmítá. Jenže její sestra skutečně brzo otěhotní a jejího bývalého manžela, vedoucího laboratoře srazí autobus - mimochodem přesně tak, jak si to v legraci Juliet přála. Zástupci společnosti, kde nechybí ani Ethan Rom, ještě v pitevně přicházejí za Juliet, aby jí znova nabídli práci - ta ovšem není v Portlandu, jak původně slibovali...

307

307

307

307

307

307

307

307

307
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.