Epizoda 3x06: Ano

22. června 2007 v 16:23 |  3. Série
Locke, Sayid a ostatní pohřbívají Eka. Locke a Sayid si vyměňují postřehy o tom, co Eka zabilo, společně se potom vypravují do džungle, na místo, které je známé pouze Lockovi.

Jack je rozhodnut, zda má Bena operovat či nikoliv - a nabídku odmítne. Druzí tak chtějí přikročit k zoufalému plánu, zabít Sawyera a donutit tak násilím Jacka k akci. Juliet přivede Kate k Jackovi, která mu o výhrůžce řekne, Jacka tím ale neoblomí. Sawyer a Kate jsou také svědky zajímavého výstupu Alex, která je varuje, aby Druhým nevěřili.

Kate a Sawyer se mezitím citově sblíží, Kate tajně vleze do Sawyerovy klece a pomilují se. Juliet navede Jacka, aby sám uprchl, na monitoru uvidí, kterak Kate a Sawyer leží v náručí. Teprve nyní se podvolí, že bude Bena operovat - a chce za to, aby ho dostali z ostrova.

Je to ale součást jen jeho triku - během operace provede na Benovi zákrok, kde si vynutí, aby Druzí propustili Kate a Sawyera. Jack přes vysílačku vynutí změnu plánu jen chvíli předtím, než Druzí odpraví Sawyera a navádí Kate, aby uprchla. Kate nechce a vše tak končí uprostřed Benovy operace, kde Jack drží v zajímavém šachu všechny ostatní....
FLASHBACK
Postava flashbacku: KATE

Kate se vdává. Jejím vyvoleným je policista ze slušné rodiny. Vypadá to, že Kate konečně poznává partnerské štěstí, ve skutečností ji ale trápí, zda dělá správně. Kontaktuje šerifa, který ji pronásleduje a prosí, aby jí přestal hledat. Ten jí odpovíd, že tak učiní, pokud se Kate opravdu usadí, čemu ale sám nevěří. A Kate se skutečně rozhodne svého manžela nakonec opustit - těsně před tím, mu stačí jen vyznat lásku a prozradit, co je ve skutečnosti zač...
306

306

306

306

306

306

306

306

306

306

306

306

306

306

306

306

306

306
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.